přihlásit se

Dorost

Složení Odboru pro dorost:

Kučera Petr (předseda),
Jokl Daniel (celocírkevní pracovník),
Czudek Jan,
Homolka Jan,
Kubíček David,
Staněk Dalimil.

Další informace:

Milí vedoucí a rádci,
Od 1. ledna mám to štěstí, že se mi splnil sen živit se dorostem a nastoupil jsem po Honzovi Homolkovi do služby celocírkevního pracovníka pro dorost (podle starého řádu CB „tajemníka pro dorost“). Děkujeme Honzovi za jeho dlouholetou práci, kterou se snažil dělat srdcem. Honza nadále zůstává v dorostovém odboru i vedení Dorostové unie (jako člen RDU). Honza přislíbil, že pokud bude časově moci, tak nám i nadále pomůže. Osobně bych si například těžko dovedl představit Rádcovskou školu bez Honzovi školy vyřezávání. Jako odbor bychom Vás rádi informovali o následujícím:

1) Čerpadlo v Brně Královopolské

Přijeďte si pro načerpání inspirace a povzbuzení na Čerpadlo s názvem „Kuchařka – jak každý týden uvařit dobrou schůzku?“. Podrobnosti jsou na přiloženém plakátku. [Přihlásit se můžete zde.](https://goo.gl/forms/TqupW2XdGk8JWrH02) Cena: přihlášení do 12.2. zlevněná 250 Kč, do 15.2. 350 Kč. Peníze uhraďte tentýž den na účet: 2900230978/2010, jako variabilní symbol, prosím uveďte číslo mobilního telefonu.

2) Pojištění

Pro ty, kdo nejsou pojištěni odpovědnostně a úrazově přes nějakou organizaci (Dorostová unie, Royal Rangers, YMCA, Filadelfia, Isachar…) jsme připravili pojištění Vašeho dorostu s minimálním papírováním. Nemusíte zakládat žádnou organizaci, účetnictví může být pod sborem, pojištěni budou členové i nečlenové CB… Více se dozvíte na později. Pokusíme se, aby bylo pojištění spuštěno od července 2017, nejpozději ledna 2018.

3) Sjezd dorostu – hodnocení

a) Škola: ředitel školy je ochoten nás tam zase mít, což je super. Rádi bychom měli k dispozici velkou tělocvičnu v jiné škole, která je kousek odsud a vešlo by se do ní víc lidí viz foto. Prosím modlete se za ni.

b) Hodnocení: Budeme rádi za Vaše stručné hodnocení v podobě plus a mínus. Pokud jsou v tabulce již napsány postřehy, s kterými souhlasíte/ne,souhlasíte, přidejte pouze jeden hlas. Pokud máte nový postřeh, napište ho do nového řádku a napište 1 hlas. [Odkaz je zde.](https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XkUv-R6l61hHt0z-9juBZkC72xPW5Hj8Fxq8jpwmUig/edit?usp=sharing)

4) Akce – prosím poznačte si do svého kalendáře:

17.–18. února Čerpadlo: Brno – Královopolská

1. dubna sněm DU: Praha

5.–7. května Biblická stezka regionální kola (Praha 6. května)

2.–4. června Biblická stezka finále

26. srpna až 2. září Rádcovská škola a škola pro vedoucí dorostů

22.-24. září setkání dorostů u hradu Sion

24. – 26. listopadu PRASE na Moravě

5) WEB

Hledáme někoho, kdo umí s weby a byl by ochoten nám nějaký zdarma udělat. Prosím napište.

6) Tábořiště pro dorost CB Vinohrady

Dorost z Vinohrad – Štěpán Wagenknecht: stepan.wagen@gmail.com hledá tábořiště pro prvních 14 dní v červenci. Prosím když tak se mu ozvěte.

Děkuji a přeji požehnaný rok 2017!

Za Dorostový odbor

Daniel Jokl

CPD (Celocírkevní Pracovník pro Dorost)

Mobil 724 841 722

Přílohy