Úvod Události Krize a jak ji zvládat

Krize a jak ji zvládat

Začátek akce
3. listopadu 2024 14:00
Konec akce
3. listopadu 2024 15:00
Místo konání

Dozvíme se, jaká jsou riziková období pro vznik krize a co bývá jejími spouštěči. Zamyslíme se také nad tím, jak v krizi pomoct sobě nebo jak podpořit druhého, který krizí prochází. Důležité místo chceme věnovat i otázce prevence a budování vnitřní odolnosti. Vstupné je dobrovolné.💰

👤Přednášející Pavel Raus vystudoval klinickou psychologii a teologii, věnuje se pomoci jednotlivcům, manželstvím a rodinám. Je častým řečníkem na seminářích a konferencích a autorem několika knih. Pracuje s manželkou Júlií, jsou spolu 40 let a mají dvě dospělé dcery.

Přidružené sbory:
Další události
12. července 2025
Singles+ Cyklovýlet Kolín-Poděbrady
Singles
26. července 2025
Singles+ Výlet údolím řeky Doubravy
Singles
30. července – 2. srpna 2025
ATCK / RETREAT PRO MLADÉ DOSPĚLÉ
Mládež
Praha – mezinárodní sbor
RS Hrachov 45
Další události
12. července 2025
Singles
před 2 měsíci
Cyklovýlet pro nezadané s procházkou po kolonádě. Více informací včetně odkazu pro přihlášení na https://singlesplus.cz/pozvanky/ Nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství. Akce pro věřící z protestantských církví ve věku 25 až 55+ let bez důrazů a zaměření klasických seznamek.
26. července 2025
Singles
před 2 měsíci
Výlet pro nezadané kolem řeky Doubravy s výstupy na vyhlídky. Více informací včetně odkazu pro přihlášení na https://singlesplus.cz/pozvanky/ Nabízíme prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství. Akce pro věřící z protestantských církví ve věku 25 až 55+ let bez důrazů a zaměření klasických seznamek.
30. července – 2. srpna 2025
Mládež
Praha – mezinárodní sbor
před 2 týdny
###NOVINKA! ATCK / RETREAT PRO MLADÉ DOSPĚLÉ (věk 18–25 let) Třídenní akce pro mladé lidi, kteří vyrůstali mimo kulturu svých rodičů. Intimnější prostor pro hlubší propojení, růst, sdílení a hledání své identity a povolání v Kristu. Součástí jsou workshopy, tiché chvály, diskuse a spousta smíchu. 📌 Více informací a přihláška: **[www.thirdculturekamp.com](https://www.thirdculturekamp.com)** **Kontakty pro dotazy:** Organizační informace – Emily Matousek: emily.matousek@gmail.com Finance – Preston Peavy: prepea@gmail.com Děkujeme, že tuto pozvánku můžete sdílet dál ve vašem společenství!
RS Hrachov 45