UNITED je křesťanský multižánrový festival. Můžete se těšit na kapely, semináře, workshopy, filmy, sporty, službu modliteb a duchovní poradenství. UNITED vytváří prostor pro setkání s Pánem Bohem i s lidmi a zažijete na něm výbornou atmosféru a skvělou zábavu.
Kapela KAMIS zahraje své autorské písně v útulném prostředí ELADY v Bystrém.
🗓 **Kdy: 20. září 2025 od 18,30 hodin**
📍 **Kde: ELADA, Bystré**
🎟 **Vstupné: dobrovolné**
Přijďte si odpočinout, načerpat a být blízko Bohu!
📌 Srdečně jste zváni. Pozvěte i své přátele.
https://youtu.be/u3jdGdt6RsE?si=9-nkv81RegawGYv1
Těšíme se na Vás
{% photo 15712 %}
Přijďte prožít večer plný autorské hudby a Boží blízkosti.
Na jednom pódiu se potkají dvě kapely, které spojuje víra, radost z hudby a touha oslovit srdce:
🎸 KAMIS – pop-rock s přesahem do dalších žánrů
🎤 Samaritán – akustické písně a balady a hudba plná poselství
Každá kapela odehraje svůj vlastní set, ve kterém zazní původní autorské písně. Čeká vás večer, který vás povzbudí a pozve blíž k Bohu.
🗓️ **19. října 2025**
📍 **Kulturní dům v Horní Krupé**
🕗 **Začátek v 18.00**
Vstupné dobrovolné.
Srdečně zveme všechny generace – přijďte a vezměte s sebou přátele!
{% photo 15742 %}
##Představujeme účinkující:
{% photo 15745 %}
**Samaritán**
Kapela, která neplave u mělčiny, ale pouští se i do pořádných hlubin 🌊.
V písních se prokousává složitostmi života 😔, obrací se na Boha se svými smutky a nejistotami 🙏, ale zároveň žije velikou nadějí ✨ i radostmi z maličkostí 🌼.
🎧 Žánrově ne zcela uchopitelná skupina se vyznačuje tím, že se nebojí experimentovat s nástroji 🎹🎸🎺, a tak můžete slyšet kromě piana či kytar i pozoun, triangl a melodiku – a když budete hodní, tak i bubeníkovo sólo na flétničku 🎶😄.
{% photo 15748 %}
**KAMIS**
Jejich hudba vychází z pop-rockového základu, ale rádi sem tam zabloudí i do jiných odnoží napříč hudebními žánry. Když to ladí a dává smysl, tak proč ne?
🎤 Jejich cílem je skrze hudbu sdílet víru, šířit naději a vytvářet prostor, kde se může každý na chvilku zastavit a zažít dotek Boží blízkosti 🙏✨.
🎧 Věří, že hudba má moc spojovat lidi, bourat zdi (i ty neviditelné) a ukazovat cestu k Němu – k Tomu, který dává život s velkým Ž 🧭💛.